Новости Путешествия

Найкращі країни для імміграції. Куди краще їхати на ПМЖ з України

Найкращі країни для імміграції. Куди краще їхати на ПМЖ з України
Найкращі країни для імміграції


Про те, як емігрувати з України на ПМП, можна знайти багато інформації, але питання еміграції для більшості є дуже відповідальним, тому зайвий раз наголосити на сильних та слабких сторонах різних країн найбільш благоприємних для еміграції не буде лишнім. Зараз мова піде про ті країни, які найкраще підходять для іммігрантів з України та СНД. Вибираючи країну для подальшого проживання, важливо не помилитися, адже від цього залежить не тільки ваше майбутнє, а й майбутнє вашої родини.

У яку ж країну легше емігрувати з України?

Канада. ООН офіційно визнала Канаду країною, куди найкраще переселитися. Високий рівень життя і соціального забезпечення, хороший клімат і доступні імміграційні програми з кожним роком залучають у країну все більше і більше переселенців. Вже через три роки після переїзду в Канаді можливо отримати друге громадянство. Вид на проживання гарантує соціальний захист, а це означає, що ви будете мати право на безкоштовну освіту, допомогу з безробіття, медичне обслуговування.

Канада по праву вважається країною емігрантів, ніде більше немає настільки толерантного і багатонаціонального співтовариства. Адаптація тут буде максимально швидкою. Потрапити до Канади можна за професійною, сімейною, підприємницькою та інвестиційною програмами. Обов’язково знати англійську або французьку мову.

Австралія — одна з найбільш привабливих для іммігрантів країн. Спокійна, доброзичлива атмосфера, відмінний клімат, розвинена система соціального захисту та високий рівень життя вельми привабливі для переселенців.

США. Потік бажаючих стати американцем і жити в країні-лідері не висихає навіть незважаючи на жорстку імміграційну політику Штатів. Велика частина іммігрантів — щасливчики, які виграли Грін-карту. Громадянство в такому випадку можна отримати вже через п’ять років проживання в країні.

Німеччина створює для іммігрантів вельми привабливі умови: курси німецької мови за рахунок держави, допомога на період пошуку роботи, безкоштовна освіту для молоді та гідна пенсію для людей похилого віку. Гнучка система оподаткування, високий рівень медицини також високо цінуються бажаючими жити в Німеччині. Найпростіше отримати громадянство євреям і етнічним німцям. До Німеччини, як ні в жодну іншу країну Європи, краще їхати як біженець.

Чимало часу пройде, перш ніж ви зважитеся на такий важливий крок, як імміграція. Куди краще і простіше виїхати, ми розповіли. Але тільки ви можете відчути, в якій країні вам буде краще

Добавить комментарий