Новости Путешествия

7 Океан — незабаром відкриття

7 Океан — незабаром відкриття


Вже більше чотирьох років хмельничани та жителі області чекають відкриття нового і єдиного в регіоні аквапарку з назвою «7 океан». 4-поверхова будівля вже практично повністю побудована. На даний момент активно працюють дизайнери та художники, які намагаються створити атмосферу підводного світу подібну справжній.

У групі аквапарку «ВКонтакте» адміністрація групи повідомила, що відкриття відбудеться вже скоро, а якщо точніше — то в жовтні.

«Щодня отримуємо багато звернень з питанням, коли відкриття.

Друзі, на жаль, ми не встигаємо відкритися влітку. У зв’язку з нестабільною ситуацією в країні і стрімким зростанням валюти, наше відкриття трохи відкладається. Швидше за все, відкриття буде в жовтні.
Але ми ні на день не зупиняємося, працюємо навіть у вихідні.
Залишилося зробити дійсно небагато… Всі гірки вже змонтовані, завершуються дизайнерські роботи.
Ще зовсім трохи Вашого терпіння і АКВАПАРК «7 ОКЕАН» з радістю буде зустрічати відвідувачів», — йдеться в повідомленні.

До речі, на сторінці офіційної групи аквапарку розміщено оголошення про прийом на роботу рятувальників — чоловіків, які вміють плавати і надавати першу допомогу, а також мають досвід подібної роботи більше 3 років.

Що ж, жителям міста та області залишається тільки чекати цієї грандіозної події — відкриття першого аквапарку у Хмельницькій області.

З останніх новин щодо дати відкриття на сторінці в Facebook повідомляється, що вже зовсім скоро буде вона повідомлена і буде розпочато зворотній відлік до моменту відкриття ТРЦ «7 Океан» — чекаємо!

За матеріалами: rivnist.in.ua

Добавить комментарий