Breadcrumbs

Понедельник, 17 апреля 2017 12:55

Кенес Ракішев та керманич Mobli Моше Хогег потрапили в секс-скандал Избранное

Великі гроші ведуть до великих пристрастей, інтриг, та навіть збочень. Сьогодні ми розповімо про маленького розпусника великого інтернаціонального сексу. Природно, все це за великі гроші. Отже, зустрічайте – Кенес Ракішев!

Останні три місяці маловідомий за межами Казахстану молодоолігархів Кенес Ракішев став свого роду зіркою світських хронік. Невгомовний власник Казкома примудрився за короткий період часу влипнути відразу в три секс-скандалу, а також стати фігурантом безлічі корупційних розслідувань в таких країнах, як: Росія, Україна, Люксембург і навіть Франція.

Кенес Ракишев дівчатаКенес Ракишев та його дівчата

По цей день Кенес Ракішев не перестає дивувати своїми секс-пригодами. Кенес Ракішев за версією Forbes визнаний одним з п’ятдесяти найвпливовіших людей Казахстану. Відомо, що мільйонер небайдужий до IT-сфері, в яку з задоволенням вкладає нібито чесно зароблені гроші. Серед бізнес-партнерів Ракішева значиться засновник мережі обміну фото і відео контентом Mobli Моше Хогег.

Хогег і його дітище користуються популярністю у знаменитостей, які вкладають в фотосервіс гроші. Серед інвесторів актори Леонардо Ді Капріо і Тобі Магуайр, тенісистка Серена Вільямс, велогонщик Ленс Армстронг. Якщо Ді Капріо вклав в Mobli чотири мільйони доларів, то Кенес Ракішев в п’ять разів більше – двадцять мільйонів. Ізраїльський CEO пішов далі у співпраці з казахським інвестором, заснувавши два венчурні фонди і створивши надзахищений смартфон за двадцять тисяч доларів за штуку, що не одержав особливого визнання.

Однак, виявилося, що молодих людей пов’язують не тільки стартапи. Моше робить Кенес компліменти у вигляді красивих дівчат для секс-послуг.

Привіт, Кенес, приїжджай зустрітися з нами в Ізраїлі, – кажуть красуні на відеозаписі, відправленої Моше, і посилають мільйонерові повітряні поцілунки.

Ракішев, як справжній чоловік, не в силах від них відмовитися, і готовий надати відповідні послуги бізнес-партнеру.

Це дивовижне запрошення, я приїду, як тільки зможу. Якщо ви зробите такий великий подарунок з протягом декількох тижнів, я привезу для вас спеціальних дівчат з Казахстану, – обіцяє Ракішев, як досвідчений сутенер міжнародного масштабу.

Судячи з усього, подарунок дійшов до адресата і секс-канікули відбулися, тому що в подальшій кореспонденції Хегог висилає Ракішева фотографію однієї з дівчат – Даніель, яка демонструє годинник від Dior. Щедрий подарунок за прихильність обійшовся казахському банкіру не менш, ніж в десять тисяч доларів.

У лютому 2013 року Моше і Кенес домовляються про зустріч у Нью-Йорку. Хегог висилає Ракішева лист, в темі якого написано тільки одне слово: Вибирай! і дає посилання на портфоліо моделей на сайт агентства DEJAVU MANAGEMEN.